Svatební, portrétní a rodinná fotografka Edit Biro

Mé jméno je Edit Biro/Cikánková – budu ráda, když mi budete říkat Edit.  Jsem svatební, rodinná a portrétní fotografka. Působím v Kralupech nad Vltavou, kde mám své malé soukromé studio/ateliér. Fotím v okolí Kralup, Mělník, Kladno, Praha, Slaný, Lány, Kokořínsko…. a velice ráda přijedu i k Vám.  Svatby samozřejmě fotografuji po celé České republice.

Jsem také fotografka zamilovaných párů, kteří touží po fotkách s jejich příběhem lásky. Fotografuji  těhulky a příběhy vašich rostoucích bříšek v těhotenství. Dále fotografuji rodiny, děti, novorozená miminka/ newborn, portréty a glamour/boudooir foto.

Poslední dobou jsem si velice zamilovala přirozené lifestalové focení, kdy mohu zachytit vaši přirozenost, lásku, spontánnost, kdy jste sami s sebou. Na fotkách chci zachytit přirozené a nenucené momenty. Zachytit vaše skutečné emoce, nálady a lásku.  Chci abyste se při focení cítili uvolněně a focení si přišli užít. 

 Fotografovat spolu můžeme kdekoliv v exteriéru / interiéru, u mě v ateliéru v Kralupech nad Vltavou – Pražská 79 a nebo v pohodlí Vašeho domova.