INFORMACE

Objednat termín focení můžete pomocí kontaktního formuláře, který najdete v kontaktech nebo:  foto@editbiro.cz  a  telefonicky:   731 635 657

Udělejte si prosím na fotografování dostatek času, udělejte si hezký den ať u focení nekoukáte stále na hodinky. Nefotím stylem cvak – cvak a je hotovo.  Chci abyste se cítili u focení dobře, nenuceně, aby ve výsledku měli fotografie atmosféru a byl v nich cit.


RODINNÉ FOCENÍ

Může  probíhat na různých místech. V mém rodinném ateliéru, v exteriéru a nebo u vás doma. Focení trvá cca 1-2 hod. Místo a čas vybereme společně. Oblečení by mělo být světlé, ideálně bílé, pastelové a nebo zemité barvy, které se hodí do prostředí kde fotíme. Oblečení bude samozřejmě bez obrázků a nápisů a platí prosím i pro děti. Členové rodiny nemusí být stejně oblečení, stačí že se k sobě stylově a barevně hodí. Muž může mít jednoduchou košili a nebo světlé triko bez nápisů/obrázků a vzorů.

FOCENÍ MIMINEK – BATOLÁTEK

U focení miminek/batolátek vynikne nejlépe bílé oblečení a nebo krémové odstíny až do hněda – body, košilky, šatičky a nebo jen plenka. Miminka doporučuji fotit okolo 4 měsíce, kdy vydrží  hodinku vzhůru v dobré náladě, jsou rádi na bříšku, usmívají se a komunikují pohledem. Fotit spolu můžeme v ateliéru a nebo u Vás doma. Focení trvá cca 1 – 2 hod. 

Mimča starší jak dva týdny se dají samozřejmě také odfotit jen je pro ně ideální náruč rodičů – takové fotografie mají také své kouzlo. Pokud chcete hezké fotečky miminka tak ideálně hned po narození a nebo po čtvrtém měsíci.

Velice důležité u focení dětí je, aby byli děti vyspalé a najedené – ve své pohodě.


TĚHOTENSKÉ FOCENÍ

Ideálně se fotí 30-32 týden těhotenství – každá z vás je jiná a tak může být velice individuální.  Fotografuji u mě v ateliéru, který mám v přírodním boho stylu a nebo můžeme fotografovat kdekoliv v přírodě a nebo u vás doma kde zachytím atmosféru domova, kde se připravujete na příchod miminka+pár fotografií v blízkosti vašeho domova kam ráda chodíte. Před focením vás mohu lehce nalíčit a mám také k zapůjčení šaty, ale preferuji originalitu vašeho šatníku. Barvy na focení ideálně bílá, pastelové odstíny a nebo zemité barvy. Ideální oblečení je to ve kterém vynikne bříško. Mohou být šaty přiléhavé i uvolněné romantického a něžného stylu aby vynikla krása mateřství. Pokud nemáte ráda šaty tak kalhoty ideal modré jeans a k tomu bílé triko a nebo blůzka. Pro muže na focení oblečení bez vzorů a nápisů – působí nehezky a rušivě. Prima je světlé triko a nebo košile. Můžete si  objednat také kombinaci focení a to ateliér + focení v exteriéru.


NOVOROZENECKÉ FOCENÍ MIMINEK – NEWBORN

Novorozenecké a lifestyle focení: Přirozené, autentické zachycení miminka samotného i s rodinou a samozřejmě zachycení malých detailů. Ideální je focení miminka do 12 dne od narození – čím dříve tím lépe. Miminko je ještě dostatečně spavé a focení pro něj není stresující, protože ho prospí. Nemívají koliky a dají se uložit do polohy ve které byli v bříšku a jejich pleť je v tomto období nejhezčí. Pokud přijdete na focení s takto malým miminkem a budete si přát i stylizovanou fotografii tak můžeme vyfotit. Lifestyle  – natural focení je možné i se starším miminkem cca do čtvrtého měsíce od narození. Tam se bude jednat o focení u rodičů v náručí a pak to co nám miminko dovolí, aby mělo své pohodlí a cítilo se dobře. Takové lifestyle focení miminek je malý příběh o rodině, vztahu mezi vámi se skutečnými emocemi a láskou. S miminkem nedělám žádné komplikované pozy, ale jen takové, které mu jsou příjemné a přirozené. Hodně používám ruce rodičů a díky tomu se miminko cítí dobře. Focení přizpůsobuji tak, co se miminku líbí. 

Na newborn focení se objednávejte ještě během těhotenství, abych počítala s focením a měla pro vás potom volný termín. Až budete v porodnici tak mi zavoláte a nebo pošlete sms zprávu, že jste na světě a společně doladíme termín pro vaše foceníčko.

Miminkovské focení s rodiči a nebo jen s maminkou: Nestihla jste newborn focení – nevadí. Přijďtě se vyfotit se svým miminkem v náručí. Vytvoříme spolu krásné fotografie mateřské lásky a něhy.

Ateliér mám vyladěný do přírodních a spíš světlých barev – boho styl a nejvíc se tam hodí světlé a jemné barvy.

Portrét – glamour:

Focení může probíhat u mě v ateliéru, který mám v přírodních barvách – boho styl a nebo kdekoliv v exteriéru i interiéru. Záleží jaké fotografie se vám líbí. Vše k vaší spokojenosti. Na focení si samozřejmě udělejte dostatek času, ať si ho v klidu užijete. Počítejte cca 1 – 2 hod. Máte otázky, zavolejte mi a vše spolu probereme na tel: 731635657

  • dobře vypadají na fotkách krajky, volány
  • vezměte sebou ideálně několik stylů outfitů (elegantní, sexy, prostě to, co Vám sedne)
  •  tělové hladké bezešvé prádlo, legíny, šaty, svetříky, tuniky, korzety
  • vše můžeme společně probrat před samotným focením
  • pokud nemáte zkušenost s focením, ode mě dostanete pár rad a postřehů co je vhodné a co ne při pózování, ráda Vám pomohu a poradím, vždy se snažím Vás stylizovat do póz, které Vám sluší a lichotí, ale určitě je vítaná i Vaše kreativita a nápady, které do fotografování vnesete.
  • doba fotografování je různá, záleží na zvoleném typu focení, většinou cca 1-2hodiny.čtvrtého