PLÁNUJETE SVATBU V BOHO STYLU

Uvažujete o svatbě v boho stylu .)

Bohemian style, boho styl, boho svatba v sobě mísí prvky etna, hippies a gypsy stylu.

Jste nezávislá se svobodnou duší a věříte v lásku. Jste nespoutaní, milující život, dobrodružství a krásu. Pokud to na Vás sedí, nahlédněte do svého nitra, odpoutejte se od myšlenek typu: „co řeknou ostatní“   a zorganizujte si svatbu přesně podle vašich představ!

Základním znakem bohémské svatby je originalita a neotřelost. Místo konání svatby, svatební šaty či svatební výzdoba by měly odrážet váš charakter a záliby.

Svatba v boho stylu je  spjata s přírodou. Ideálním svatebním prostorem je proto například stodola, zahrada, louky, pole či srub. Svůj svatební den tak můžete prožít na jakémkoli oblíbeném místě.

 

Být přirozená, ženská a uvolněná. Ano, milé nevěsty buďte za romantickou něžnou vílu. Splývavé šaty, odhalená záda, krajka místo látky působí určitě velmi ladně – nikoliv lacině. Barva může být bílá, slonová kost a nebo lehounce růžová.
Účes volte vzdušný, volný s vyčuhujícími pramínky + živé květy ve vlasech a nebo čelenka z květin, dodá nespoutanost a romantiku.

Fotografie pro Vás nafotila Edit Biro ,, má maličost ,,  o líčení a účes se postarala úžasná Kateřina Drobná a svatební kytici dodala Simona Gortlerová/Brečková