Svatební dny v hotelu Clarion

Již po sedmé se v Clarion Congress Hotel Prague uskutečnil největší svatební veletrh v České republice – Svatební dny. Budoucí novomanželé a ostatní návštěvníci mohli vidšt na více jak 150 vystavovatelů. Široká nabídka snubních prstenů a svatebních šatů, kreativních cukrářů a rozšířila se také nabídka služeb a produktů pro ženichy. Nechyběla tombola, dárečky, ochutnávky, dobré jídlo a pití, slevy a módní přehlídky šatů předních svatebních salonů. Příjemnou atmosféru tentokrát vytvářela moderátorka Hana Reinders (Mašlíková) a kapela ABBA CZ . Kdo ve dnech 13. – 14. ledna 2017 navštívil Svatební dny, odnesl si při nejmenším velkou dávku inspirace!

Zima a jaro jsou dvě roční období, která bývají nejvíce hektická pro všechny budoucí manželské páry. Svatební dny jsou ideální příležitostí, kde mohou jak samotní snoubenci, tak svatební agenti načerpat inspiraci, nápady, dozvědět se o trendech a novinkách a porovnat cenové nabídky mezi konkurenty. To jim třeba ušetří i nějaké peníze, které pak využijí na romantickou svatební cestu.
Svatební dny mají už vybudovanou tradici a díky dobře dostupnému místu konání, nízkému vstupnému a široké nabídce si vydobyly nejen označení “největší”, ale také “nejoblíbenější”.

Dokazuje to i každoroční nárůst jak ze strany vystavovatelů, tak i ze strany návštěvníků. Organizátoři očekávají až 6.000 lidí za dva dny. Prvních 200 návštěvníků každý den získalo malou pozornost. Ostatní se mohli těšit na slevy až 50%, tombolu o krásné a hlavně hodnotné ceny. Na ploše přes 3.000 m2 zazněli největší hity legendární skupiny ABBA, které živě zazpívala a zahrála hudební skupina ABBA CZ. Po celou dobu bude veletrhem provázela  moderátorka Hanka Reinders (Mašlíková), která se v létě 2016 vdala a tak prozradila své svatební tipy. Během obou dnů budou probíhali módní přehlídky vybraných svatebních salonů. Jejich šaty oblékali a předvedli české modelky v čele s finalistkou České Miss 2008 Kateřinou Šonkovou.

Celou akci zaštítila městská část Prahy 9 s panem starostou Ing. Janem Jarolímem.

Edita

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *