svatba foto Liblice

SVATBA ZÁMEK LIBLICE 17.9.2016

Svatba na zámku – malé vzpomínání na svatební focení – zámek Liblice patří také mezi mé oblíbené svatební místa. Zámek je nově zrekonstruovaný a je krásným místem pro vaší svatbu a nezapomenutelné zážitky. Svatba na zámku je snem mnoha nevěst. Na zámku v Liblicích je velice zkušený tým odborníků, který se postará, aby jste si svůj svatební den mohli vychutnat v klidu a bez starostí.  K fotografování je možnost využít překrásné interiéry zámku a pro fotografování v exteriéru zámeckou zahradu s jezírkem.

Na zámku v Liblicích můžete mít své zásnuby, svatební obřad i celé svatební slavnosti a zámek si rezervovat jen pro svůj svatební den. Můžete zde oslavit i svatbu zlatou, stříbrnou i diamantovou.

svatba foto zámek Liblicesvatba foto zámek Liblice svatba foto zámek Liblice svatba foto zámek Liblice svatba foto Liblice svatba foto Liblice svatba foto Liblice svatba foto Liblice svatba foto Liblice svatba foto Liblice svatba foto Liblice svatba foto Liblice svatba foto Liblice svatba foto Liblice svatba foto Liblice svatba foto Liblicesvatba foto Liblice svatba foto Liblice svatba foto Liblice svatba foto Liblicesvatba foto Liblice svatba foto Liblice svatba foto Liblice svatba foto Liblice svatba foto Liblice svatba foto Liblice svatba foto Liblice svatba foto Liblice svatba foto Liblice svatba foto Liblice svatba foto Liblice svatba foto Liblice svatba foto Liblice svatba foto Liblice svatba foto Liblice svatba foto Liblice svatba foto Liblice svatba foto Liblice svatba foto Liblice svatba foto Liblice svatba foto Liblice svatba foto Liblice svatba foto Liblice svatba foto Liblice

 

Edita

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *