těhotenské foto exteriér Házmburk

Těhotenské fotografování v exteriéru

Těhotenské fotografování – exteriér

Těhotenské fotografování  v přírodě ( louka, les, jezero, rybník, pole, parky, sady, zahrady ), nebo na zajímavých místech ( hrady, zámky, staré domy, města, mosty …) Mám ráda fotografování v exteriéru, které nabízí velkou rozmanitost prostředí a tyto fotografie mají své jedinečné kouzlo. Fotografování v exteriéru je zajímavou alternativou k ateliérovému focení. Každé roční období má pro fotografování své kouzlo, klady a zápory .)

Světlo

Velice důležité pro fotografii je světlo, kterého je někdy málo a někdy naopak moc. Nejlepší podmínky pro fotografování v exteriéru jsou ráno a navečer, kdy nám slunce vytváří nádhernou barevnou atmosféru a stíny jsou měkké. Pokud je pod mrakem, můžeme fotografovat během celého dne a nebo volíme stinná místa.

Přikládám pár fotografií z jednoho velice příjemného jarního těhotenské fotografování a to na krásném romantickém místě pod hradem Házmburk v jarně rozkvetlém sadu.

Exteriérové foto a pro jaké fotografování lze využít

Fotografování v exteriéru lze využít pro těhotenské fotografie, rodinné foto, párové a předsvatební foto, romantické portrétní fotografie, glamour, fashion foto. Velice doporučuji pro fotografování dětí. Děti se venku cítí přirozeně a uvolněně a vznikají nádherné dětské fotografie.

 

Edita

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *