svatba foto svatební fotografie fotograf

Předsvatební schůzka s fotografem ano či ne

Předsvatební schůzka je dobrým začátkem spolupráce s vybraným svatebním fotografem. Budu se opakovat a je to již otřepaná fráze, že Vám z celého svatebního dne zůstanou snubní prstýnky a fotografie, které pomohou oprášit vzpomínky na tento jedinečný den. Pro někoho je tento den jen jednou za život, proto je dobré se připravit a začít předsvatební schůzkou.

Fotograf jako součást svatby

Svatební fotograf je součástí svatby a stráví s vámi nejvíce času. Během svatby nahlédne i do vašeho soukromí, bude s vámi během vašich vzácných až intimních chvil během celého svátečního dne. Vzájemné sympatie jsou zde určitě namístě.

Předsvatební schůzka: Otázky pro fotografa

Během schůzky s fotografem se ptejte na vše co souvisí s vaší svatbou, co vám fotograf nabízí, kdy uvidíte první fotografie, kdy dostanete hotovou zakázku…… otázek najdete určitě spousty a zkušený fotograf vám na ně velice rád odpoví.  Neváhejte se fotografa zeptat na jeho vybavení. Pro zachycení celé svatby je zapotřebí více než jeden objektiv, zda vlastní náhradní fotoaparát, externí blesk a jaký program pro úpravu fotografií používá. V případě, že fotograf vypadá zmateně při technických otázkách, poznáte určitě sami a možná bude lepší se podívat po jiném fotografovi.

Fotograf se ptá

Samozřejmě i fotograf vám bude klást otázky, protože se bude chtít dozvědět co nejvíce o vás, vaší svatbě a bude se zajímat o vaše představy a přání. Bude chtít znát harmonogram svatebního dne, kolik času si vyhradit pro fotografování skupinek a vaše novomanželské fotografování. Kolik hodin bude přítomen na vaší svatbě, jaké části svatebního dne budete chtít zdokumentovat. Zda si budete přát fotografovat přípravy nevěsty i ženicha, aby měl čas vyfotografovat skupinové fotografie přátel, hostinu bez hostů, detaily ze svatby ( střevíčky, prstýnky, svatební kytici ….. )     portrétní fotografie novomanželů, hostinu, první tanec, zábavu….

Co myslíte, sejít se s vaším svatebním fotografem předem a vše společně probrat a poznat se navzájem ano či ne.

Užijte si svou svatbu plnými doušky a fotografie ze svatby ať Vám dělají radost kdykoliv se na ně podíváte s láskou Edit

Edita

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *