Jak najít toho pravého svatebního fotografa

Bylo to již mnohokrát vysloveno, napsáno a každý z nás to ví .) Svatba je jedinečnou a nezapomenutelnou událostí v životě každého z nás. Svatba je omezena pouze na jeden den a vše co v tento den prožijete se stává jedinečným a nezapomenutelným. Všechny okamžiky, události, emoce, lásku zachytit a uchovat vyžaduje skvělého svatebního fotografa. A jak takového skvělého fotografa najít…

Svatební fotograf může zachytit celý Váš svatební den. S lehkostí zachytí emoce, radost, dojetí i okamžiky zábavy. Svatební fotografie se můžou stát nejmilovanější ve Vašem životě.

Fotografa pro váš den začněte hledat včas. Jste zasnoubená, gratuluji, nyní nastává ten pravý čas podívat se po svatebním fotografovi. Chcete najít toho nejlepšího – myslete na to, že služby profesionálních fotografů jsou často rezervovány s velkým předstihem. Někteří fotografové mají obsazené termíny i rok dopředu. Pokud jste si již svého fotografa vybrali, ujistěte se, že je datum svatby závazně rezervováno a vše  máte potvrzené.

Pokud plánujete svatbu v hlavní svatební sezoně, může být nedostatek kvalitních fotografů, jejichž tvorba se vám líbí. Doporučuji začít brzy a získat přístup k více fotografům a budete mít dostatek času zůžit vyhledávání. Pokud začnete s vyhledáváním na poslední chvíli, můžete snadno skončit se špatným fotografem – nekvalifikovaným, který má malé zkušenosti a nebo co je horší, nenajdete již žádného volného fotografa na svatbu.

Máte rádi určitý styl fotografií? Tak určitě můžete snadno najít fotografa, který fotografuje stylem jaký si přejete – začít hledat v čas .)

Máte vybráno – setkejte se osobně se svým svatebním fotografem. Při takovém osobním setkání se můžete zeptat na to co chcete a získáte tak informace, které potřebujete. I fotograf se bude chtít dozvědět co nejvíce o vás a vaší svatbě – nebuďte proto zaskočeni. Určitě je také důležité i to jak si s fotografem sednete. Fotograf s vámi bude během vašeho nejdůležitějšího dne a bude s vámi trávit vzácné intimní momenty v životě.

Vybavení fotografa. Zeptejte se na fotografické vybavení a post produkční programy, které fotograf používá. Vám to pomůže poznat co fotograf zná a jak je zkušený. Určitě by jste měli mít povědomí o tom, že fotograf by měl vlastnit např. náhradní fotoaparát a blesk.

Hledání může být náročné. Na konci budete rádi, že máte pečlivě a s láskou zdokumentovaný svatební den .)

Edita

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *